درباره ما

کارخانجات پلاستیک سازی نظامی(حاج باقر) در سال ۱۳۴۲ شمسی در شهرستان تبریز و به عنوان اولین واحد صنعتی پلاستیک سازی به ثبت رسید. هم اکنون کارخانجات نظامی با تولید بیش از ۵۰۰ نوع محصول در سه کارخانه خود در تبریز ، ورزقان و همدان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت پلاستیک در شاخه های بادی ، تزریقی،پت ، نایلون ، PP در شمالغرب کشور میباشد. این واحد مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی با بکارگیری نیروهای متخصص غذا و دارو جهت  کنترل و بهبود هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی مورد استفاده در صنایع غذایی،صنعتی و لوازم خانگی می باشد.

نقطه قوت ما نسبت به سایر تولیدکنندگان پلاستیک در کشور ، علاوه بر تکیه بر نیم قرن تجربه ، تمرکز بر مدرنیزه بودن خطوط تولید و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در محصولات تولیدی خود میباشد که در سالیان اخیر محصولات ما به کشورهای مختلفی نظیر ترکیه،باکو ، عراق ، ارمنستان و همچنین کل شهرهای داخل کشور صادر گردیده است.

مشتریان ما شامل شرکتهای مواد غذایی ، لبنیاتی ،تولید کنندگان مواد شیمیائی و اسید ،کارخانجات تولیدکننده مواد شوینده و همچنین آرایشی و بهداشتی میباشد.

300 مشتری

مشتریان

50 سال

تجربه

500 نوع

تنوع محصولات

ارزش های محوری کارخانجات نظامی

  • ما کارکنان را سرمایه اصلی شرکت دانسته و با رعایت کرامت و اخلاق انسانی و اسلامی سعی میکنیم وجدان کاری و تعالی سازمانی را افزایش دهیم.
  • ما پیشنهادها و اندیشه های نو را در بستر کارگروهی به گونه ای اثربخش به اجرا می گذاریم.
  • ما شایسته گزینی و شایسته سالاری را در سرلوحه امور خود قرارداده و برای نهادینه کردن آن تلاش مینمائیم.
  • ما پویائی و بقاء سازمان را در گرو یادگیری،حفظ و ارتقاء سطح دانائی کارکنان میدانیم.
  • ما معتقدیم حضور موفق در عرصه جهانی همواره نیازمند توجه به فن آوری و دانش نوین و بکارگیری اثربخش آن میباشد.
  • ما به مشتریان خود احترام می گذاریم و در تشخیص و تامین نیازها و انتظارات حال و آینده آنها از تمام توان و تخصصمان بهره میبریم.